ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 4 травня 2016 р.

Вакцини для щеплень з'являться у травні-червні

Вакцини для планових щеплень з'являться в медичних закладах України наприкінці травня – на початку червня цього року

"Вакцини БЦЖ, АКДП (дифтерія, правець, кашлюк), Пентаксим, вакцина проти сказу, прекваліфіковані ВООЗ, зараз проходять реєстрацію в Україні за спрощеною процедурою і будуть поставлені до кінця червня 2016 року", - повідомляють у прес-службі МОЗ.

Протягом 4-6 травня в регіони України надійде вакцина проти кору, краснухи та паротиту (КПК), яка зараз знаходиться на складі ДП "Укрвакцина".

Читайте також: Вірус поліомієліту перестав поширюватися в Україні

"В системі державних закупівель відбувся злам – усунуто корупційні складові, всі закупівлі відбуваються відкрито і прозоро, національні виробники мають доступ до глобального ринку. До кінця цього року Україна буде повністю забезпечена імунобіологічними препаратами, адже закупівлі 2016 року пройдуть швидше. Це дасть змогу у майбутньому не мати проблем з дефіцитом необхідних вакцин", - зазначив заступник міністра охорони здоров`я Ігор Перегінець.

http://gazeta.ua/articles/health/_vakcini-dlya-scheplen-zyavlyatsya-u-travnichervni/695816

Немає коментарів: