ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 20 травня 2016 р.

Спрощена реєстрація імпортних ліків має стосуватися препаратів, що застосовуються у країнах їх виробництва - КМУ

КМУ просить нардепів підтримати законопроект, що передбачає спрощену реєстрацію імпортних ліків, які зареєстровані та внесені до лікувальних протоколів у країнах ЄС, США, Швейцарії, Австралії, Канади та Японії.

Здешевлення ліків та доступ пацієнта до якісних ліків є спільною метою і комітету охорони здоров’я, і Міністерства охорони здоров’я. Про це сьогодні під час засідання комітету ВРУ з питань охорони здоров’я заявив в.о. міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський, передає кореспондент УНН.

За його словами, КМУ пропонує викласти редакцію статі законопроекту № 4484 у такій редакції, яка б передбачала, що ліки, які підлягають спрощенню реєстрації в Україні, зареєстровані та застосовуються у протоколах лікування в іноземних країнах.

“Я хочу ще раз підкреслити, що здешевлення ліків та доступ пацієнта до якісних ліків є спільною метою і комітету охорони здоров’я і Міністерства охорони здоров’я. Я зараз повернувся з наради від Прем’єр-міністра і хочу проінформувати вас про наступне.
Ми дуже прохаємо розглянути наступне — внести до редакції законопроекту 4484 наступні пропозиції — викласти у наступній редакції — зареєстровано, виробляється та використовується — і далі йде перелік країн, про які ми говорили, та повернути до тексту законопроекту слово „Японія“.

Це дві пропозиції до правок, про які особисто Прем’єр-міністр, перший віце-прем’єр уповноважили мене проінформувати шановних членів народного комітету і попрохати сьогодні під час розгляду законопроекту 4484 підтримати це”, — сказав він.
Як повідомляв УНН, законопроект КМУ стосовно спрощення реєстрації ліків № 4484 був доопрацьований.

Остання редакція проекту передбачає, що за спрощеною процедурою здійснюватиметься державна реєстрація лікарського засобу, що містить діючу речовину, відсутню в Державному реєстрі лікарських засобів України, який зареєстрований компетентним органом США, Швейцарії, Австралії, Канади або країн ЄС, внесений до настанов щодо лікування або формуляра цих країн.

Асоціація “Виробників ліків України” виступила на підтримку зазначеної редакції проекту закону № 4484.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр В.Гройсман закликав народних депутатів підтримати закон про спрощення реєстрації імпортних ліків.

http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1572438-sproschena-reyestratsiya-importnikh-likiv-maye-stosuvatisya-preparativ-scho-zastosovuyutsya-u-krayinakh-yikh-virobnitstva-kmu

Немає коментарів: