ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 13 травня 2016 р.

Відновили постачання вакцин в Україну


Для українських медичних закладів придбають вакцини від інфекційних хвороб. Востаннє їх завозили влітку 2015-го. Проблема виникла, бо Міністерство охорони здоров'я вирішило купувати їх без посередників — напряму в міжнародних організацій. Через це препарати постачали з перебоями.

У травні до медичних установ надійдуть вакцини від кору, краснухи і паротиту. До кінця червня з'являться препарати від дифтерії, правцю, кашлюку і сказу.

— У системі державних закупівель відбувся злам — усунули корупційні скла­дові. Тепер усе відбувається відкрито і прозоро. А українські виробники мають доступ до глобального ринку, — каже заступник міністра охорони здоров'я 41-річний Ігор Перегінець. — До кінця року повністю забезпечимо країну потрібними вак­цинами. Вони будуть значно безпечніші, ніж їхні попередники. Виготовлені в різних країнах. Є з Канади, Індії.

На закупівлю препаратів з держбюджету виділили понад 500 млн грн.

http://gazeta.ua/articles/ukraine-newspaper/_vidnovili-postachannya-vakcin-v-ukrayinu/697551

Немає коментарів: