ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 11 травня 2016 р.

В Україні заборонили серію протиракового препарату «Дакарбазин»

В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу «Дакарбазин Медак», порошок для приготування розчину для ін’єкцій або інфузій по 100 мг у флаконах №10, серії К150662С, виробництва «Медак ГмбХ», Німеччина.

Розпорядження про заборону оприлюднено на сайті Державної служби з лікарських засобів.
Препарат заборонили на підставі надходження інформації від компанії ТОВ «МЕДАК Україна», що представляє інтереси власника реєстраційного посвідчення – компанії «Медак ГмбХ», Німеччина, щодо відклику серії К150662С лікарського засобу.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю, зберігання, застосування цього препарату, повинні повернути препарат виробнику або утилізувати, повідомивши про це Держлікслужбу.

http://vgolos.com.ua/news/v_ukraini_zaboronyly_seriyu_protyrakovogo_preparatu_dakarbazyn_215272.html

Немає коментарів: