ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 18 травня 2016 р.

ЦІНИ НА ЛІКИ В УКРАЇНІ ЗАВИЩЕНІ НА 30-60% – СТЕФАНИШИНА


У Грузії та Угорщині деякі препарати коштують удвічі дешевше, ніж в Україні

Ціни на ліки в Україні завищені на 30%, а іноді навіть на 60%. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила виконавчий директор БФ "Пацієнти України" Ольга Стефанишина.

"Ми порівнювали ціни сьогодні, які є в Грузії і сусідній Угорщині. На одні й ті самі препарати ціни в Україні вищі на 30, а іноді навіть на 60 відсотків", - сказала вона. За її словами, так звана "фармацевтична мафія" продовжує контролювати ціноутворення на ринку ліків.

Представники Фонду вважають, що Міністерство охорони здоров'я контролюється "лобістами фармацевтичного ринку", які відстоюють інтереси місцевих виробників: "...Проглядається лобі конкретного національного виробника, який не хоче будь-яких змін, не хоче конкуренції, не хоче, щоб пацієнти мали спрощений доступ до якісних ліків в Україні. Ми спостерігаємо і зараз контроль, власне, з фармацевтичної так званої "мафії" Міністерства охорони здоров'я, на жаль", - зауважила Стефанишина.

Нагадаємо, про необхідність боротьби з "фармацевтичною мафією" говорив і прем'єр.

http://www.5.ua/polityka/tsiny-na-liky-v-ukraini-zavyshcheni-na-3060-stefanyshyna-114244.html#

Немає коментарів: