ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Ліки проти ВІЛ/СНІД будуть в регіонах вже 10 травня

ukrinform.ua: Міністерство охорони здоров'я 10 травня розпочне розвезення в регіони закуплених міжнародними організаціями препаратів для лікування ВІЛ/СНІД на суму близько 150 млн гривень.

Про це на засіданні уряду 5 травня заявив в.о. міністра охорони здоров'я України Віктор Шафранський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З 10 травня ми розпочинаємо розвезення в регіони антиретровірусних препаратів, тобто препаратів для лікування хворих на ВІЛ/СНІД, на загальну суму близько 150 млн гривень", - сказав Шафранський.

Він нагадав, що 3 травня розпочалася доставка в регіони закупленої міжнародними організаціями вакцини КПК для профілактики кору, паротиту та краснухи  - захід планується завершити до кінця дня 6 травня.

Шафранський також повідомив, що за ці дні розвезено два препарати для лікування туберкульозу на загальну суму 5 млн гривень та розпочато доставку ліків, які закуповуються за держпрограмою лікування дорослої онкології,  - вже розвезено онкопрепарати на загальну суму 3,5 млн гривень.

http://www.ukrinform.ua/rubric-society/2012063-liki-proti-vilsnid-budut-v-regionah-vze-10-travna.html

1 коментар:

Thomas Gift сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.