ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 29 квітня 2016 р.

Кабмін спростив державну реєстрацію лікарських засобів


Кабінет міністрів спростив механізм проведення державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів. Про це йдеться в урядовій постанові № 312 від 20 квітня цього року, передає УНН.

"Урядом спрощено механізм проведення державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів. Це передбачено урядовою постановою "Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів", - йдеться у поясненні до документу.

Зокрема, вказано, що постановою пропонується скоротити термін прийняття рішення МОЗ (з місяця до 10 робочих днів) щодо реєстрації лікарського засобу, визначається граничний строк (20 робочих днів) проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарський засіб, який зареєстрований компетентним органом Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади або Європейського Союзу як лікарський засіб. Передбачається, що у разі неподання протягом зазначеного терміну Центром висновків та рекомендацій експертиза вважається проведеною.

"Запровадження зазначених норм дозволить спростити для юридичних та фізичних осіб, що несуть відповідальність за якість, безпечність та ефективність лікарського засобу здійснення державної реєстрації (перереєстрації)", - йдеться у повідомленні.

http://region.unn.ua/uk/news/48032-kabmin-sprostiv-derzhavnu-reyestratsiyu-likarskikh-zasobiv

Немає коментарів: