ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 20 квітня 2016 р.

"Пацієнти України": ПРООН зберегла для бюджету півмільйона доларів


Програма розвитку ООН закупила для міністерства охорони здоров'я вакцини і заощадила більше 500 тисяч доларів порівняно з цінами МОЗ у 2014 році - про це повідомили у благодійному фонді "Пацієнти України".

"Найголовніше, що цього року, завдяки міжнародним організаціям закуплено якісні вакцини із значною економією, що дозволить провакцинувати значно більшу кількість дітей", - повідомила представниця організації Ольга Стефанишина.

За її словами, ідеться про вакцину для профілактики гемофільної інфекції та комбіновану вакцину для профілактики кашлюка, дифтерії, правця, гемофільної інфекції і поліомієліту.

Ціни на деякі з них виявилися на третину нижчими, ніж у 2014 році закуповувало МОЗ.
У листопаді минулого року міністерство охорони здоров'я підписало угоди про закупівлі ліків із трьома міжнародними організаціями: ЮНІСЕФ, Програмою розвитку ООН і Crown Agency.

http://www.bbc.com/ukrainian/news_in_brief/2016/04/160419_rl_health_money

Немає коментарів: