ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 2 квітня 2016 р.

Влада закликає виробників ліків для онкохворих не спекулювати на темі життя


Столична влада звернулася до виробників ліків для онкохворих із проханням не спекулювати на темі життя киян. Мається на увазі фактичний зрив процедури тендерних торгів, що стався через недостатню кількість учасників. Про це розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує прес-служба КМДА.

Поворозник заявив, що для участі у процедурі, яка відбулася 22 березня 2016 року, заявки подали менше двох постачальників, торги на закупівлю лікарських засобів для лікування онкологічних хворих відмінено за десятьма з дванадцяти найменувань.

Також він повідомив про те, що через відсутність централізованої закупівлі онкопрепаратів Міністерством охорони здоров’я України в 2015 році, столична влада винайшла можливість збільшити асигнування на закупівлю лікарських засобів онкологічним хворим столиці. З бюджету в 2015 році було виділено 15 млн. грн., а в 2016 – 20 млн. грн. Проте життєво необхідні ліки наразі не можуть бути придбані.

«Ситуація наразі склалася просто абсурдна. З одного боку місто має реальні гроші та готове закупити ліки, які не по кишені багатьом хворим. З іншого – охочих продати ці ліки не знаходиться. З 12 позицій ми можемо закрити лише дві, з 20 млн. грн. витратити на закупку лише близько 7 млн. грн», – зауважив Микола Поворозник.

http://kyiv1.org/news/vlada-zaklikae-virobnikiv-likiv-dlya-onkohvorih--046716/

Немає коментарів: