ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 12 квітня 2016 р.

МОЗ закупив ліки у черкаського виробника


Міністерство охорони здоров'я України презентувало першу велику поставку лікарських засобів, закуплених через міжнародні організації. Серед них і ліки, вироблені на Черкащині.

Нині партія ліків, закуплених міжнародною програмою розвитку ООН (ПРООН, ПРООН) в обсязі 40,402 тис. упаковок для лікування туберкульозу ("Протех", "Терізідонт", "Натрію аміносацілат") і 624 флакони препаратів для лікування орфанних захворювань ("Міозит") доставлена на склади держпідприємства "Укрмедпостач", - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

"Це перша велика поставка ліків. МОЗ відійшов від різних схем і відкатів. МОЗ не повинен нічого купувати. З цього дня ліки, закуплені міжнародними організаціями, будуть надходити постійно...", - сказав в ході презентації міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

"Багато хто до цього ставилися скептично, багато відкрито займалися шкідництвом Нас звинувачували, що в бажанні вбити місцевого виробника Але ви бачите, що серед закуплених препаратів є українські ліки..", - підкреслив міністр.

Він також зазначив, що закупівлі через міжнародні організації дають можливість українським фармвиробникам вийти на міжнародні ринки. Зокрема, серед поставлених в рамках партії презентованих ліків є засоби виробництва ТОВ "Технолог" (Черкаська обл.), яке входить до групи компаній "Лекхім".

http://dr.ck.ua/news/region/21266

Немає коментарів: