ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 6 квітня 2016 р.

ВІДСЬОГОДНІ ДВІ АПТЕКИ “ПОЛТАВАФАРМ” ПРОДАВАТИМУТЬ ЛІКИ З МІНІМАЛЬНОЮ НАЦІНКОЮ

Соціальна програма починає діяти з 5 квітня у аптеках №2 і №50 Полтави. На пільги мають право ветерани війни, учасники бойових дій: АТО, воїни-інтернаціоналісти та інші особи, на яких поширюється  дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

“Пільгові категорії громадян зможуть купувати за готівку ліки з мінімальною націнкою 5%.  У той час законодавством дозволена націнка 25%. Програма стосується усього переліку ліків  та засобів медичного призначення”, – наголосив в.о. директора ПОКП “Полтавафарм” Валерій Прядко.

“Це перший реальний результат, який ми отримали у процесі  реформування підприємства і зміни керівництва. Адже саме соціальна місія має бути в основі його роботи. У планах – ціла низка соціальних програм, які ми будемо впроваджувати на “Полтавафарм”.

Вони вийдуть за межі обласного центру. В найближчій перспективі – Лубни, Кременчук, Миргород”, – зазначив голова обласної ради Олександр Біленький.

Аптека №2 (м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3, тел. 2-04-26)
працює з 8:00 до 20:00,  сб.-нд. з 8:00 до 16:00

Аптека №50 (м. Полтава, вул. Пушкіна, 16, тел. 7-93-03)
працює з 8:00 до 16:00, вихідні: сб.-нд.

http://np.pl.ua/2016/04/dvi-apteky-poltavafarm-prodavatymut-liky-z-minimalnoyu-natsinkoyu/

Немає коментарів: