ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 20 квітня 2016 р.

Гройсман заявив про намір перерегулювати ринок ліків

"Я вважаю, що перше завдання уряду - перерегулювати цей ринок, дати можливість, щоб українці купували якісні ліки, ті, які купуються в США, Канаді, ЄС, Японії, Австралії, Швейцарії", - заявив Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про намір перерегулювати ринок ліків. Про це він повідомив в ході засідання Кабміну, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Перше питання, до якого я хотів би привернути увагу - питання ліків. Дуже багато розмов навколо того, що ліки у нас дуже дорогі, але при першому наближенні аналізу цієї ситуації ми бачимо, що все зроблено за національним законодавством та іншими рішеннями інших різних органів для того, щоб цей ринок закрити, не дати йому створити конкуренцію за якістю і цінами. Я вважаю, що перше завдання уряду - перерегулювати цей ринок, дати можливість, щоб українці купували якісні ліки, ті, які купуються в США, Канаді, ЄС, Японії, Австралії, Швейцарії. Ліки, які там сертифіковані, мають високу якість, але, на жаль, ці ліки чисто через бюрократичні бар'єри не можуть потрапити на полиці аптек для того, щоб люди могли якісно лікуватися. Тому ми повинні врегулювати це двома шляхами. Перший - через прийняття постанови, яка перерегулює процес входження цих ліків на ринок, і другий - це внесення змін до закону, які дозволять забезпечити необхідні законодавчі зміни", - заявив Гройсман.

Відзначимо, що в Кабміні Гройсмана поки немає міністра охорони здоров'я. Раніше джерело у фракції БПП повідомляло, що Міністерство охорони здоров'я може очолити директор військово-медичного департаменту Міноборони Андрій Верба.

Верба народився у Жмеринці Вінницької області в 1966 році. До призначення в Міноборони оперував у військово-польовому шпиталі.

http://ua.112.ua/polityka/hroisman-zaiavyv-pro-namir-pererehuliuvaty-rynok-likiv-306338.html

Немає коментарів: