ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 19 квітня 2016 р.

Доопрацьований законопроект «Про лікарські засоби» зареєстровано у Верховній Раді України


15 квітня у Парламенті зареєстровано законопроект «Про лікарські засоби» (реєстраційний № 2162-д). Ініціатором законопроекту виступила група народних депутатів на чолі з головою Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольгою Богомолець (ініціатори: Богомолець О.В., Мусій О.С., Шипко А.Ф., Кириченко О.М., Корчинська О.А., Шурма І.М., Яриніч К.В., Біловол О.М.).

Підписи під законопроектом поставили заступник голови Комітету Олег Мусій, члени Комітету: Андрій Шипко, Олексій Кириченко, Оксана Корчинська, Ігор Шурма, Костянтин Яриніч та Олександр Біловол.

Нагадаємо, що 13 квітня питання щодо подальшої долі доопрацьованого законопроекту «Про лікарські засоби» підіймалося під час засідання профільного комітету Верховної Ради України. Тоді більшістю голосів членів Комітету було прийнято рішення внести до Парламенту доопрацьований проект закону замість законопроектів № 2162 (ініціатор — А. Шипко) та № 2162-1 (ініціатор — О. Мусій). Утрималися Тетяна Бахтеєва та І. Шурма.

Також у Верховній Раді України зареєстрований проект закону «Про особливості імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу щодо обігу лікарських засобів», у якому враховано вимоги європейських директив.


http://www.apteka.ua/article/368521

Немає коментарів: