ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 26 квітня 2016 р.

Відкрити медзаклад відтепер в Україні може людина без медичної освіти

Нові ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики та здійснення госпдіяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини вступають в силу в Україні з 22 квітня 2016 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомила на прес-конференції заступник голови комітету з медичного права Асоціації правників України Марина Слободніченко, нові ліцензійні умови значно спрощують доступ на ринок медпрактики і підвищують її інвестиційну привабливість.
Нові ліцензійні умови, зокрема, передбачають можливість відкриття медичної практики фізичною особою-підприємцем (ФОП) без медичної освіти, але може наймати на роботу фахівців з такою освітою.

Крім того, нові ліцензійні умови врегулюють питання успадкування медичної практики.
Також нові ліцензійні умови врегулюють питання проведення профоглядів, зокрема, в навчальних закладах та на підприємствах, де потрібен постійний контроль стану здоров’я, зокрема, на транспортних підприємствах.

"ФОПи зможуть відкривати кабінети для проведення профоглядів на таких підприємствах і в навчальних закладах. Крім того, самі підприємства зможуть відкривати такі кабінети, залучаючи до роботи в них лікарів”, – сказала вона.

За словами генерального директора центру онкології "Кібер Клініка Спіженка” Олега Спіженка, нові ліцензійні умови – це крок до розмежування лікаря і лікувального закладу, що підвищує відповідальність і медиків, і медустанови за здоров’я пацієнтів.
Він також підкреслив, що нові ліцензійні умови будуть сприяти, зокрема, розвитку медичної допомоги в сільській місцевості, коли фізособа-підприємець зможе відкрити в селі медичний кабінет, а прийом будуть вести лікарі, які не будуть постійно проживати в цьому населеному пункті.
Генеральний директор медичної компанії Іlaya Олексій Шершнев зазначив, що при підготовці проекту нових ліцензійних умов МОЗ вперше за багато років зайняв позицію ринку, що в підсумку призведе до розвитку високотехнологічних видів медичної допомоги, зокрема, до розвитку регенеративної медицини.

"Ми очікуємо, що нові ліцензійні умови дадуть поштовх до розвитку приватної медицини і кількість приватних медичних кабінетів зросте. Це зробить медпослуги набагато доступнішими”, – сказав він.

http://7dniv.info/society/74752-vdkriti-medzaklad-vdteper-v-ukraiin-mozhe-liudina-bez-medichnoii-osvti.html

Немає коментарів: