ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 18 квітня 2016 р.

"Депконтроль" звернув увагу В. Гройсмана на монополію гемодіалізного ринку


Оскільки посада Міністра охорони здоров’я в Україні поки залишається вакантною, то міжфракційне депутатське об'єднання (МДО) "Депутатський контроль" звернувся до новопризначеного прем’єр-міністра України В. Гройсмана з приводу монополізації ринку гемодіалізу. Про це заявив народний депутат, член МДО "Депутатський контроль" Олександр Кодола, передає УНН.

"На жаль сьогодні в нас ще не призначений міністр охорони здоров’я, тому я би хотів звернути увагу, в першу чергу, прем’єр-міністра В. Гройсмана на проблему, яка стосується півмільйона людей хворих на ниркову недостатність. У нас щороку держава витрачає понад 1 млрд. грн на лікування цих людей так званим методом гемодіалізом, але тільки 20% хворих українців мають можливість отримати лікування за державний кошт", - зазначив він.

За словами О. Кодоли, така ситуація склалася, тому що на ринку гемодіалізу діє так звана фармацевтична мафія і останні 10 років, всі тендера виграють тільки 2 основні групи компаній.
"Більше того, ціна цього гемодіалізу вдвічі втричі вища ніж в європейських країнах", - додав він.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, нові апарати для гемодіалізу запрацювали у Запоріжжі.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1564472-depkontrol-zvernuv-uvagu-v-groysmana-na-monopoliyu-gemodializnogo-rinku

Немає коментарів: