ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 19 квітня 2016 р.

Що пропонує Україні Кабмін Володимира Гройсмана по реформі охорони здоров'яДо формування програмних положень реформи охорони здоров'я уряд Яценюка підійшло більш конкретно, ніж новий Кабмін. Разом з тим, наступність у проведенні реформ чиновники мають намір зберегти. Зокрема, Кабмін не відмовився від ідеї запровадження гарантованого державного безкоштовного пакету медичної допомоги. Однак її суть поки що ховається за малозрозумілою фрази "впровадження ринкових механізмів надання гарантованих державою медпослуг". Разом з тим, у новій програмі жодного слова не сказано про запровадження механізму часткового відшкодування з бюджету цін на ліки в аптеках (реімбурсації). Хоча кабінет Гройсмана знову повернувся до обіцянки про запровадження в Україні загальнообов'язкового державного медичного страхування.


за матеріалом Наталя Непряхіна, Дмитро Уляницький
https://www.rbc.ua

Немає коментарів: