ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 16 квітня 2016 р.

Першу партію вакцин та антиретровірусних препаратів, закуплених ЮНІСЕФ, невдовзі розвезуть у регіони


Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в рамках договору з Міністерством охорони здоров’я про закупівлю ліків та вакцин, здійснив перші поставки, а саме 6 із 22-х препаратів для антиретровірусної (АРВ) терапії та першу партію вакцин від кору, паротиту та краснухи (КПК).

АРВ препаратами для хворих на ВІЛ/СНІД, що закуповуються через ЮНІСЕФ, будуть забезпечені понад 45 000 пацієнтів, які зможуть продовжити безперервну терапію цього року. Вперше вдалося закупити педіатричні форми АРВ препаратів для 3 000 дітей.
Завдяки закупівлі АРВ терапії через ЮНІСЕФ вдалося вчасно отримати ліки за найнижчою ціною на глобальному ринку. Якщо б ці ліки у такій самій кількості були закуплені у 2013 році, Україні вдалося б зекономити понад 3 мільйони доларів США. Порівняно з 2014 роком 14 з 23 АРВ препаратів було б закуплено дешевше.

Також в Україну надійшла перша партія вакцин КПК у кількості 277 000 доз, закуплених ЮНІСЕФ. Наступна партія вакцини надійде до кінця 2016 року. Закупівля даної вакцини дасть можливість забезпечити імунізацією 1 000 000 дітей.

Нагадаємо, що протягом цього року ЮНІСЕФ закуповує для України наступні вакцини: БЦЖ, КПК, Гепатит Б, КДП (Коклюш-Дифтерія-Правець), ДП (Дифтерія-Правець), вакцину від правця для дорослих, вакцину проти сказу, ОПВ (двохвалентну). Вже укладено низку договорів на закупівлю та розроблений графік поставок.
Для прикладу, завдяки закупівлі вакцин КПК, БЦЖ та від гепатиту Б через ЮНІСЕФ, МОЗ вдалося б зекономити 2,4 мільйони доларів США у порівнянні з 2013 роком, та 1,1 мільйон доларів США у порівняні з 2014 роком.

«Закупівля ліків через міжнародні організації – це важлива подія, оскільки Україна вперше скористалася прозорим та відкритим механізмом закупівлі ліків через міжнародні організації, що дозволило уникнути корупційних схем, закупити ліки та вакцини за найнижчою ціною на глобальному ринку. Сьогодні перші ліки для хворих на ВІЛ/СНІД та вакцини вже знаходяться в Україні та найближчим часом будуть доставлені в регіони для використання. Ми працюємо над тим, що інші незареєстровані вакцини та ліки були зареєстровані в рамках чинного законодавства найближчим часом, і ми змогли забезпечити необхідними препаратами та вакцинами українців», - зазначив Ігор Перегінець, заступник Міністра охорони здоров’я України.

«Перші поставки життєво-необхідних АРВ препаратів та вакцин КПК в рамках державної закупівлі 2015 року через ЮНІСЕФ вже прибули в Україну. Окрім економії бюджетних коштів, ЮНІСЕФ інвестує понад 360,000 доларів США своїх ресурсів на підтримку логістики по Україні. Закупівля вакцин через ЮНІСЕФ дозволить розширити ринок завдяки збільшенню прекваліфікованих ВООЗ виробників: наразі серед закуплених препаратів тільки три з восьми вакцин зареєстровані в Україні; більше виробників означає більше конкуренції, що забезпечить доступнішу ціну на препарати»,- сказала Джованна Барберіс, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.
Понад 70 країн світу закуповують вакцини через ЮНІСЕФ та понад 90 країн закуповують АРВ препарати. Всі вакцини та АРВ препарати, що закуповує ЮНІСЕФ, перекваліфіковані ВООЗ.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248960385&cat_id=244277212

Немає коментарів: