ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 16 квітня 2016 р.

Стефанішина: необхідно знизити ціни в аптеках на 40%


Вкрай важливо наразі знизити ціни в аптеках для громадян на 40%, вважає директор благодійного фонду "Пацієнти України"

Необхідно зробити дерегуляцію фармацевтичного ринку в Україні – знизити ціни в аптеках на 40%. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила виконавчий директор благодійного фонду "Пацієнти України" Ольга Стефанишина.

"Перша реформа, яку повинен був здійснити міністр охорони здоров'я, окрім тендерної реформи, це дерегуляція фармацевтичного ринку. Це мафія чиновників і фармацевтів, тому що в нас дуже зарегульований ринок в Україні. Дуже багато препаратів не можуть бути зареєстровані в Україні, через це, наприклад, для онкохворих дітей волонтери в сумках возять із Росії препарати, бо в нас вони не зареєстровані. Фармацевтичним компаніям це нецікаво", - зазначила вона.

За її словами, для успішного проведення медичної реформи необхідно якнайшвидше призначити міністра охорони здоров'я за прозорим конкурсом, дати автономію лікарням. зробити незалежними лікарів та, звичайно, знизити ціни в аптеках.

Крім того, Стефанишина зазначила, що обов'язки міністра охорони здоров'я наразі виконує перший заступник голови МОЗ Олександра Павленко. "За нашою інформацією, Олександра Павленко зараз виконує обов'язки (міністра охорони здоров'я - 5.ua), бо вона перший заступник".

Нагадаємо, за словами депутата Верховної Ради Олексія Мушака, від посади міністра охорони здоров'я відмовилися не менш, ніж 15 кандидатів.

http://www.5.ua/suspilstvo/stefanyshyna-skazala-khto-keruie-moz-poky-ne-pryznacheno-ministra-111663.html

Немає коментарів: