ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 20 квітня 2016 р.

Кабмін пропонує скоротити реєстрацію ліків з ЄС та низки країн з 30 до 10 днів

"Цей законопроект ми хочемо направити до ВР", - заявив Кубів

Кабмін пропонує скоротити реєстрацію ліків з ЄС та низки країн з 30 до 10 днів. Відповідний проект закону Кабмін має намір зареєструвати у ВР, повідомляє перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів.

"Ми сьогодні говоримо про перший крок в системі реформування фармацевтичного ринку. Ми хочемо це зробити на рівні закону запровадження скороченої процедури реєстрації ліків з ЄС, США, Канади, Швейцарії, Японії та Австралії. Що це дасть? Це дасть, насамперед, скасування обмежень із захворювань, для яких діє спрощена процедура реєстрації, скорочення процедури реєстрації лікарських засобів для сильних регуляторних юрисдикцій з 30 до 10 днів, заміну порядку надання державної послуги реєстрації лікарських засобів. Даний законопроект ми хочемо направити до ВР", - заявив Кубів.

Зазначимо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман раніше заявив, що має намір перерегулювати ринок ліків.

Нагадаємо, ще в 2014 році Кабмін Яценюка запропонував Раді спростити реєстрацію ліків, ліцензованих в ЄС, США, Канаді, Австралії та Японії, до 5 робочих днів. Відповідний проект закону так і не був розглянутий.

http://ua.112.ua/suspilstvo/kabmin-proponuie-skorotyty-reiestratsiiu-likiv-z-yes-ta-krain-z-30-do-10-dniv-306343.html

Немає коментарів: