ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 9 квітня 2016 р.

Перша партія вакцин від ЮНІСЕФ надійде 13 квітня – МОЗ


Перша партія вакцини від кору та краснухи від ЮНІСЕФ прийде в середу, 13 липня, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець.

Водночас він зазначив, що ліки, які ще не зареєстровані в Україні, зокрема для лікування ВІЛ-інфекцій, гепатитів, онкології, туберкульозу реєструються за спрощеною процедурою.

«Починаючи вже з сьогоднішнього дня вже завезені вакцини по орфанних захворюваннях, туберкульоз в неділю буде, процес поставок пішов, механізм спрацював», - наголосив він.

Водночас Оксана Корчинська, народний депутат від «Радикальної партії» та заступник голови комітету ВРУ з питань охорони здоров'я заявила, що затримка із постачанням ліків, закуплених міжнародними організаціями була саме за Міністерством охорони здоров’я.

«Міжнародні закупівлі почалися тільки в другій половині грудня 2015 року. Зараз ми бачимо результат - тому що затримка йде, і це не вина міжнародних організацій», - заявила вона пояснивши, що спочатку дуже довго обирали міжнародну організації для закупівлі, а потім мало затвердити рекомендований список ліків.

За словами Корчинської, наразі налагодити роботу з реформування галузі з міністерством не вдалося.

«Зараз консенсусу з міністерством досягти не вдалося, тому що звичайно важка ситуація з закупівлею ліків і система ще не працює досконало. Консенсусу досягли якраз з членами комітету», - зазначила вона.

Водночас, за її словами, спільна робота з міністерством продовжується: презставники МОЗу регулярно бувають на засіданнях комітету, а нардепи регулярно бувають у міністерствах. За словами ж міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі, зайнти консенсус із профільним комітетом наразі «дуже важко».

Як повідомлялося, Мінохоронздоров'я в 2015 році передало трьом міжнародним організаціям - Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), ПРООН і британському закупівельному агентству Crown Agents закупівлі ліків за 12 державними програмами на загальну суму понад 2,197 млрд грн.

Міністерство охорони здоров'я в 2016 році здійснюватиме усі закупівлі лікарських засобів на суму близько 4 млрд грн із залученням спеціалізованих міжнародних організацій.

http://www.hromadske.tv

Немає коментарів: