ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 30 березня 2016 р.

Львівський стоматолог очолив Держлікслужбу


Головою Держлікслужби України призначено екс-депутата Романа Ілика
Екс-нардепа з Львівщини, "бютівця" Романа Ілика призначено головою Державної служби України з лікарських засобів.

Текст відповідного розпорядження Кабінет Міністрів готує до опублікування.

Згідно з постановою КМУ №442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", Держлікслужба України перебуває в стані реорганізації шляхом злиття з Державною службою з контролю за наркотиками. Внаслідок цього утворюється Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Таким чином, достеменно невідомо, головою якої саме служби призначено Р. Ілика. Перейшовши до кадрових питань, міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко зазначила: "Призначення Ілика головою Державної служби з лікарських засобів…".
На парламентських виборах 2012 року Р. Ілика було обрано народним депутатом України від депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина". 25 грудня 2012 р. Р. Ілика обрано першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. За освітою Роман Ілик – лікар-стоматолог.

Нагадаємо, що Держлікслужба України функціонує без очільника вже більше ніж рік. 4 березня 2015 р. уряд ухвалив рішення звільнити за годою сторін Михайла Пасічника з посади голови Держлікслужби України.

Ще у травні минулого року МОЗ України ініціювало відкритий відбір на посаду голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Свої документи подали 31 претендент, серед яких не було Р. Ілика. У червні міністерство повідомило про завершення відкритого відбору кандидата на цю посаду. За результатами відбору, міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі виносив пропозицію прем’єр-міністру України.

Питання призначення очільника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками було в центрі уваги професійної громадськості. Так, Асоціація "Виробники ліків України" зверталася до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням не вносити на розгляд уряду проект рішення про призначення на посаду голови служби будь-якої особи без попереднього обговорення відповідної кандидатури громадською радою при МОЗ України, з обов’язковим залученням до процедури відкритого обговорення всіх зацікавлених інститутів громадянського суспільства, преси, громадськості.

У відповідь секретаріат уряду повідомив, що О. Квіташвілі вніс прем’єр-міністру України пропозицію щодо призначення на посаду голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Сергія Гур’єва. Однак згодом з’ясувалося, що цю кандидатуру так і не підтримав Кабінет Міністрів України.

http://lviv.depo.ua/ukr/lviv/lvivskiy-stomatolog-ocholiv-derzhliksluzhbu-24032016154500

Немає коментарів: