ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 31 березня 2016 р.

«Юрія-Фарм» працює над новим для України варіантом кровозупинного засобу


Створивши унікальний для України «Ревул», ефективніший за свої іноземні аналоги, «Юрія-Фарм» планує створити поєднання кровозупинного засобу та перев’язувального матеріалу. Така кровозупинна пов’язка дозволить оперативно рятувати життя людей, спиняючи небезпечні кровотечі у «польових» умовах.

Як інформують у Черкаському прес-клубі, про це повідомив HR-директор фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Ігор Найда під час прес-конференції 30 березня.

- Недавній винахід «Юрії-Фарм» - препарат «Ревул» - довів свою ефективність і переваги над іноземними аналогами не лише в українських лікарнях, але й у зоні АТО. Потреба у вітчизняному кровозупинному препараті була очевидною – саме втрата крові є причиною 70% смертей на полі бою. Створений в Україні «Ревул» довів цілий ряд своїх переваг перед імпортними аналогами, до того ж, він значно за них дешевший. Хоча він і має бути у аптечці кожного військового, наразі до зони АТО потрапляє переважно із благодійною допомогою, яку ми постійно відправляємо на Схід, - зазначив HR-директор фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Ігор Найда.

За словами інженера-технолога фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Лариси Залозної, основний принцип дії «Ревулу» полягає у швидкому всотуванні вологи та утворенню згустку, що перешкоджає витіканню крові. За ідею було взято гемостатики натівського зразка. Деякі з них мають побічні ефекти, але при роботі над «Ревулом» їх вдалося уникнути. І сьогодні препарат використовується і в спортивних залах та на стадіонах, і в побуті, а водії про всяк випадок кладуть його до своїх аптечок.

Ще одним новаційним препаратом, який так само випускають у Черкасах, є антианемічний препарат «Суфер», незамінний при лікуванні хвороб нирок та онкологічних хвороб. За словами хіміка наукового центру фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм» Петра Кравчука, при його розробці виникали певні труднощі, проте вдалося створити препарат, що не має типових для таких ліків побічних ефектів і добре засвоюється. Тож сьогодні «Суфер» використовують не лише в Україні - одразу кілька країн віддали йому перевагу як якіснішому заміннику імпортних антианемічних препаратів.

http://pro-vincia.com.ua/novini/news_medicina/23141-yurya-farm-pracyuye-nad-novim-dlya-ukrayini-varantom-krovozupinnogo-zasobu.html

Немає коментарів: