ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 16 березня 2016 р.

Відтепер діабетики отримуватимуть інсулін не у кабінеті лікаря-ендокринолога, а у аптеках

З 1 квітня 2016 року подоляни, хворі на цукровий діабет, отримуватимуть препарати інсуліну за пільговими рецептами виключно через аптечні заклади, а у лікарнях видача інсуліну - припиняється, повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Нині відпуск інссуліну хворим відбувається за безкоштовними рецептами через комунальні лікувальні заклади. Однак Кабінет Міністрів України запровадить новий механізм забезпечення діабетиків інсуліном та встановить державне регулювання цін на препарати інсуліну, тобто витрати, пов’язані з відпуском препаратів інсуліну, здійснюватимуться за рахунок цільових видатків місцевих бюджетів на безоплатне забезпечення такими препаратами осіб, хворих на діабет.

"Після запровадження пілотного проекту державного регулювання цін на препарати інсуліну, аптечні заклади будуть звертатись до структурних підрозділів з питань охорони здоров’я місцевих органів влади для укладання відповідних договорів з розпорядником бюджетних коштів та отримання доступу до реєстру пацієнтів, які потребують інсулінотерапії. Надалі аптеки будуть здійснювати закупівлю препаратів інсуліну за власні кошти, відпускати препарати інсуліну пацієнтам за рецептами згідно з реєстром та подавати відповідні документи на відшкодування коштів до структурних підрозділів з питань охорони здоров’я місцевих органів влади. Отримувати належні виплати передбачається протягом 15 днів з дня отримання розпорядником коштів звіту", - йдеться у повідомленні.

http://khmelnytsky.com.ua/ua/fullnews/207344

Немає коментарів: