ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 4 березня 2016 р.

Коли українцям чекати страхової медицини


Оптимальний термін для введення страхової медицини - 2 роки 

Український уряд введе мінімальний рівень безкоштовних медичних послуг вже цього року.
Всі громадяни України повинні бути застраховані в державному медичному фонді, з якого будуть оплачуватися інші послуги.

Про це повідомляє "Ранок у Великому місті". Голова комітету ВРУ з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець вважає, що перед введенням обов'язкового медичного страхування необхідно адаптувати європейські стандарти лікування.

 - Яке сьогодні завдання в уряду? Зменшити витрати на охорону здоров'я. До тих пір, поки не буде розвиватися економіка, говорити про повернення до європейської якості і про базову стандарті медичної допомоги - це нонсенс, - сказала вона.

Богомолець вважає, що оптимальний термін для введення страхової медицини - 2 роки, за умови злагодженої роботи уряду і розвитку економіки.

За виділений час необхідно знизити ціни на ліки і почати освітню реформу для лікарів. У листопаді минулого року Міністерство охорони здоров'я анонсувало перехід на загальнообов'язкове медичне страхування в 2015-16 роках.

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1577416

Немає коментарів: