ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 31 березня 2016 р.

МОЗ має вийти з ініціативою про проведення нового тендеру щодо ліків проти гепатиту С - пацієнти


Голова громадської організації хворих ВГС “Іскра Надії” Олег Мартинюк наголошує, що рішення щодо проведення нового тендеру необхідно приймати оперативно.

Якщо Програма розвитку ООН зможе оперативно провести новий тендер із закупівлі ліків проти гепатиту С, аби Україна могла закупити дешевше і більше ліків, то Міністерство охорони здоров’я повинен вийти з такою ініціативою. Про це у коментарі УНН зазначив голова громадської організації хворих ВГС “Іскра Надії” Олег Мартинюк, коментуючи інформацію щодо результатів тендерної закупівлі ПРООН препарату проти гепатиту С.

“Якщо тендер (ПРООН — ред.) буде проведений оперативно, у межах місяця максимум, то звичайно МОЗ має вийти із ініціативою про проведення такого тендеру. Закупити дешевше і пролікувати більше людей — це найголовніше! Аби це було оперативно, більше ліків і по нижчій ціні — о так, адже людям необхідні ліки!”, — сказав він.

http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1559054-moz-maye-viyti-z-initsiativoyu-pro-provedennya-novogo-tenderu-schodo-likiv-proti-gepatitu-s-patsiyenti

Немає коментарів: