ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 21 березня 2016 р.

Українські ліки подорожчають до евростандартів


Українські фармацевтичні препарати очікує подорожчання через необхідність їх сертифікації в ЄС і уніфікації на світовому ринку лікарських засобів.

Про це в інтерв'ю "Інтерфаксу" заявив керівник фармацевтичної компанії ТДВ "Інтерхім" Анатолій Редер.

"Для того, щоб вийти на європейські стандарти, ми повинні подолати якісь бар'єри. Але ці бар'єри досить дорогі, а в фармацевтиці особливо", - уточнив співрозмовник "ІФ".

За його словами, вітчизняні фармвиробники повинні в найкоротші терміни перейти на світові стандарти підтвердження біоеквівалентності препаратів.

"Щоб не сталося як в Прибалтиці, де більшість місцевих фармвиробництв зупинилися, тому, що Прибалтика не встигла перебудуватися на європейську систему", - пояснив Редер.

За його підрахунками, процес впровадження українськими виробниками практики доказу біоеквівалентності препаратів може зайняти 5-7 років і потребуватиме додаткових інвестицій.

"Кошти на витрати такого роду не візьмуться з нізвідки, гроші можуть бути взяті або в кредит, або вилучені з обігу", - зазначив експерт.

Прогнозувати масштаби подорожчання в конкретних цифрах глава "Інтерхіма" відмовився, зазначивши лише його неминучість.

http://znaj.ua/news/regions/40557/ukrayinski-liki-podorozhchayut-do-evrostandartiv.html

Немає коментарів: