ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Кабмін дозволив продаж за кордоном препаратів з компонентів донорської крові

Кабінет міністрів надав спеціальні дозволи на реалізацію за межами України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів.

Про це стало відомо з розпорядження №170-р від 16 березня цього року.

Дозволи отримали ПАТ "Біофарма" та ТОВ "Біофарма Плазма".

У переліку вказується 33 найменування препаратів.

У розпорядженні зазначається, що згідно з законодавством компоненти та препарати донорської крові дозволяється реалізовувати за межами України лише за умови повного забезпечення ними потреб охорони здоров'я населення України.

"Згідно з інформацією МОЗ наявні залишки сировини у станцій переливання крові і центрів крові України, а також наявні виробничі потужності та залишки готової і незавершеної продукції покривають обсяги обов'язкового забезпечення потреб охорони здоров'я населення України в препаратах донорської крові", - сказано у розпорядженні.

Як зазначається, прийняття документу не лише дозволить розширити експортний потенціал України, але й сприятиме збільшенню обсягів виробництва лікарських засобів.

http://www.epravda.com.ua/news/2016/03/18/585837/

Немає коментарів: