ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 2 березня 2016 р.

У «ЛНР» масово закривають аптеки


У невеликих населених пунктах, що контролюються бойовиками «Луганської народної республіки», закривають аптеки. Пов'язано це з негласним розпорядженням «міністерства охорони здоров'я республіки», що дозволяє роботу аптечних пунктів лише у районних центрах.

Про це виданню informator.lg.ua повідомило інформоване джерело, новину передає «Преса України».

Так, за словами співрозмовника видання, прикордонне місто Червонопартизанськ з населенням понад 8 тис. осіб залишилося без аптеки. Найближча знаходиться у райцентрі Свердловську, доїхати до якого вартує 17 рублів 50 копійок.

«В обидва кінці - 35 рублів. З Новоборовиць (село в Свердловському район - ред.) пенсіонери особливо не наїздяться», - прокоментував таку ситуацію співрозмовник.

Зазначимо, що на окупованій території Луганщини значна частина аптек належить до мережі «Фармація», що контролюється ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким.

Як повідомлялося раніше, Плотницький змушений був визнати вкрай важку ситуацію з забезпеченням жителів «республіки» медикаментами і пообіцяв виправити таку ситуацію за 2-3 місяці.

Яна Комаревич 
http://uapress.info/uk/news/show/120025

Немає коментарів: