ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 17 березня 2016 р.

Ціни на ліки знову можуть піднятиМВФ рекомендує Україні збільшити пільговий податок на ліки з 7 до 21%.

Для українців, це означатиме, що ціни у аптеці піднімуть мінімум на 40%, а то і більше.

Лише за останній два роки ціни на ліки піднімалися чотири рази. Подорожчали, усі препарати, проте з певними коливаннями у ціні. Вартість залежить від вмісту імпортної сировини у вітчизняних ліках, тому підвищення зачепить будь-якого виробника.

Виробники та імпортери лікарських засобів також не підтримують рекомендації МВФ. Кажуть, що для нашого збіднілого населення – це важкий удар.

Проте, у МОЗі запевняють, що проти підвищення податкової ставки. Обіцянкам урядовців, захисники прав пацієнтів вже не вірять. Адже сьогодні понад 1600 українців щодня помирають без ліків.

Автор сюжету – Інна Єкімова

Немає коментарів: