ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 7 березня 2016 р.

ВОЛИНЯНАМ ПРОПОНУЮТЬ КОРИСТУВАТИСЬ БАДАМИ ЗАМІСТЬ ЛІКІВ


Волинянам пропонують активно використовувати препарат «Йодіс концентрат» для відновлення балансу йоду в організмі. При тому, що препарат не є лікарським засобом, а лише біологічно активною добавкою (БАД).

Про це йшлося під час постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства у п'ятницю, 4 березня.

Координатор громадської організації на Волині «За здоров’я народу України» Надія Воронюк заявила, що Волинь є ендемічною зоною, де є дефіцит органічного йоду в біосфері, тому його недостатньо і в харчуванні, і у воді, і у повітрі. З її слів, головним наслідком дефіциту йоду є нестача енергії в організмі, найпоширенішими симптомами якої є швидка втомлюваність, втрата інтересу до життя, до навколишнього світу, до спілкування, повільність, нервозність, дратівливість і депресивний стан.

Серед інших – це зайва вага, порушення ритму серцебиття, постійне відчуття замерзання, підвищення рівня холестерину, нічні кошмари або безсоння, постійне відчуття втоми або сонливість, зниження кров'яного тиску, випадіння волосся, сухість шкіри, зниження зору і слуху, поява відчуття грудки в горлі, хрипота, формування зобу тощо.

Надія Воронюк стверджує, що «Йодомарин», який приймають для поповнення дефіциту йоду в організмі, не продукує гормони. Тому жінка пропонує використовувати в цих цілях препарат під назвою «Йодіс концентрат». Жінка переконує, що це - вітчизняний продукт, який популярний на всіх континентах, «але, чомусь, не в нас».

Заступник голови профільної комісії Сергій Сівак зауважив, що це не лікарський препарат, а біологічно активна добавка.

«Ми користуємось загальновизнаними медичними препаратами. Є чимало аналогів. Чим «Йодіс концентрат кращий?», - поцікавився лікар Сівак.На що пані Воронюк відповіла, що молекулярна структура препарату – унікальна і відповідає природній формі. Мовляв, ще ніхто не зміг з’єднати йод з водою. Вдалось це лише Василю Мельниченку, легендарному Чорнобильському атомнику, який отримав велику дозу опромінення свого часу.

Відповідно до технічної документації, препарат являє собою звичайну воду, яка штучно насичена йодом. Випускається у пляшках, місткістю 0,5 літра.

Члени профільної комісії заявили, що інформацію про препарат спрямують на управління охорони здоров’я, аби вони знали про цю біологічно активну добавку. Проте підкреслили, що розгляд таких питань - не в компетенції комісії.

«Проштовхувати БАДи через облраду - це не наша функція», - заявив член комісії Михайло Бегаль насамкінець.

http://www.volynnews.com/news/society/volynianam-proponuiut-korystuvatys-badamy-zamist-likiv/

Немає коментарів: