ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 21 березня 2016 р.

Столичні лікарні мають необхідний ресурс для надання медичної допомоги хворим на гепатит А


Столичні лікарні мають необхідний ресурс для надання медичної допомоги хворим на такі небезпечні захворювання, як гепатит А. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у ранній весняний період, коли температура повітря підвищується, а імунна система людини перебуває не в найкращому стані, зазвичай спостерігається певне підвищення рівня захворюваності на інфекційні хвороби.

«Київські лікарі знайомі з такою тенденцією та готові до цього», – запевнив Микола Поворозник.

Так, стаціонарна допомога хворим на гострі кишкові інфекції (у тому числі на гепатит), у столиці надається в інфекційних відділеннях міських клінічних лікарень для дорослих та дітей. Усього у місті розгорнуто 952 інфекційних ліжка, у тому числі 590 для дітей. Базовими закладами охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гепатит А дорослим пацієнтам визначено Клінічну лікарню № 15 Подільського району міста Києва та Київську міську клінічну лікарню № 5. Для дітей – Київську міську дитячу клінічну інфекційну лікарню та Київські міські клінічні дитячі лікарні № 1 і 2.

«Усі ці заклади охорони здоров’я укомплектовані кваліфікованими кадрами та необхідним діагностичним обладнанням. Інфекційні відділення мають достатню кількість лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим з тяжким перебігом захворювання та розчинами для проведення інфузійної терапії», – наголосив Микола Поворозник.

Довідково.
Вірусний гепатит А – гостра циклічна хвороба. Характеризується ураженням печінки та синдромом інтоксикації, збільшенням печінки та жовтяницею.

Основний механізм зараження гепатитом А – фекально-оральний, реалізований через водний, харчової та контактно-побутовий шлях. Гепатиту А властиво сезонне підвищення захворюваності.

Основа профілактики гепатиту А – суворе дотримання правил особистої гігієни.


http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4799/news/1458233239.html

Немає коментарів: