ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 12 березня 2016 р.

МОЗ: держава має оплачувати витрати на конкретні медичні послуги


pravda.pressВ основі реформування охорони здоров`я в Україні має бути нова система оплати послуг, яка передбачає чіткі гарантії держави щодо медичної допомоги та кращий фінансовий захист для громадян. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«В основі нової системи фінансування охорони здоров`я – громадянин, який отримує медичну послугу в автономному закладі, яка оплачується з державного бюджету. В свою чергу, місцева влада вкладає кошти в медичну інфраструктуру, відповідає за якість і доступність послуги. Відбувається партнерство – держави, як замовника медичних послуг та місцевих громад, як гарантів того, що ці послуги будуть надані в необхідній кількості та найвищої якості», - зазначив Ігор Перегінець.

За його словами, необхідно перейти від фінансування ліжко-місця до оплати за надані послуги. Від бюджетних закладів охорони здоров`я до автономних некомерційних державних чи муніципальних підприємств. Від абстрактно безкоштовної охорони здоров`я до конкретно визначених державного гарантованого пакету медичних послуг, додаткових медичних послуг для пільгових категорій, механізмів спів-оплати.

Як відомо, Концепцію реформування медичної галузі готували провідні вітчизняні та закордонні експерти, фахівці Світового банку, Всесвітньої організації охорони здоров`я, Європейської комісії. В її основі найкращі практики європейських країн, які впроваджували медичну реформу.
Підкреслюється також, що запропонована модель реформування системи охорони здоров’я узгоджена з процесом децентралізації: має повну відповідність до Європейської хартії місцевого самоврядування і Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

http://pravda.press/news/society/moz-derzhava-ma-oplachuvati-vitrati-na-konkretni-medichni-poslugi--21919/

Немає коментарів: