ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 10 березня 2016 р.

Які ліки заборонені для виробницва під час воєнного стану? Кабмін затвердив перелік.


Постанова Кабінету Міністрів № 128  від 24 лютого 2016 року затверджує Перелік лікарських засобів, які мають в своєму складі наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, інші сильнодіючі речовини, за якими встановлюватиметься особливий режим в сфері виробництва і реалізації у разі  введенні правового режиму воєнного стану. Про це повідомляє ЮрЛига.

Зокрема,  такий перелік включає в себе:


  • лікарські засоби, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини, включені до таблиць II і III та (або) прекурсори, включені в таблиці IV Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (крім лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори в кількості, що не перевищує їх гранично допустиму кількість).


  • лікарські засоби, що містять інші сильнодіючі речовини (отруйні та сильнодіючі лікарські засоби).


http://ckp.in.ua/news/7785

Немає коментарів: