ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 14 березня 2016 р.

На телерекламу ліків в Україні витрачають 7.2 мільярда гривень


В Україні за рік на телевізійну рекламу виробники ліків витрачають 7.2 мільярда гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат Київської міської ради Олексій Давиденко.

Зокрема, він повідомив, що витрати на рекламу більші ніж річний державний бюджет України на медицину країни. Уточнюється, що перше місце серед рекламодавців посідає український завод Фармак, який витратив 700 мільйонів гривень на ТБ рекламу.

Телеканал 1+1 обігнав  Інтер та СТБ і посів перше місце за кількістю реклами ліків.

Також нардеп повідомляє, що препарат Фестал, який займав 153 місце в минулому році, тепер займає 5-е за кількістю грошей вкладених у його рекламу.

Таким чином, держава Україна витрачає на здоров'я і лікування 40 мільйонів українців менше, ніж фармвиробники витрачають на телерекламу своїх безрецептурних препаратів, — підсумував політик.

http://kyiv1.org/news/na-reklamu-likiv-v-ukrajini-vitrachayut-7-2-mily-046097/

Немає коментарів: