ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Завдяки економії на міжнародних закупівлях 28 тис. пацієнтів пролікують від туберкульозуУ 2015 році бюджет на закупівлю ліків від туберкульозу був скорочений приблизно на 3 млн доларів у порівнянні з бюджетом 2014 року. 


Кількість пацієнтів, яких потрібно пролікувати, навпаки – зросла. В таких умовах міжнародним організаціям вдалося не лише закупити необхідну кількість ліків за менші гроші, але й ще – зекономити 1 мільйон доларів. Тепер, за рахунок економії, додатково лікування отримають понад 28000 пацієнтів з чутливим туберкульозом.

Загалом, якщо порівняти закупівельні ціни МОЗ 2014 року та сьогоднішні ціни ПРООН на ці ж препарати, то держава зекономила б близько 3 млн 154 тисячі доларів, – повідомляє сайт «Пацієнти України».

збільшується при натисканні

http://zik.ua

Немає коментарів: