ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 3 березня 2016 р.

Кличко в 2016 р. створить у столиці єдиний центр з надання гемодіалізу киянам


Столична влада планує створити Київський міський центр нефрології та діалізу, що дозволить посилити контроль за організацією надання гемодіалізу киянам, підвищить якість необхідної медичної допомоги пацієнтам і зробить більш ефективними профілактичні заходи. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції роботи нефрологічного відділення міської лікарні № 3.

Мер розповів, що у столиці на обліку перебувають близько 2 200 киян, які страждають від ниркової недостатності, лікуються з них сьогодні понад 480 осіб. На кожного киянина, який перебуває на гемодіалізі, з бюджету міста витрачається близько 233 тис. грн на рік. Лікування забезпечують 92 машини для гемодіалізу у 5-ти столичних лікарнях.

"Ми зараз перебуваємо у відділенні гемодіалізу лікарні № 3. Умови тут більш-менш комфортні, але сьогодні актуальним є створення Київського міського центру нефрології та діалізу, де всі хворі на ниркову недостатність централізовано зможуть отримати якісне медичне обслуговування, де буде сконцентровано сучасне обладнання. Вже невдовзі ми зможемо говорити, де і коли саме буде відкрито такий центр, і плануємо ми його створити цього року", - підкреслив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що столична влада робить все необхідне для встановлення у медзакладах машин "відкритого" типу, для яких використовуються універсальні витратні матеріали. Так, восени 2015 року у Київській лікарні № 3 встановили 14 машин "відкритого типу" і зараз виробник цього устаткування готовий оновити у цій лікарні ще 30 машин.

Окрім того, зауважив Віталій Кличко, результати моніторингу показали, що в Києві закупівельні ціни витратних матеріалів у рази менші, ніж у регіонах України.

"Витратні матеріали для гемодіалізу по країні були закуплені по 1 200 грн, а Київ їх закупив по 970 грн. Зараз багато спекуляцій на цю тему. Я був здивований, коли побачив у ЗМІ інформацію про відкриття кримінальних справ щодо співробітників Департаменту охорони здоров'я КМДА нібито через корупцію у цій сфері. Я звернувся до Міністерства внутрішніх справ. І, дивним чином, інформація з офіційного сайту зникла. Якщо є факти корупційних схем - давайте викривати їх. Ми робимо все відкрито і прозоро. Наше завдання - щоб кожен пацієнт мав якісне обслуговування і отримував необхідні ліки, які б відповідали європейським стандартам", - підкреслив Віталій Кличко.

https://www.rbc.ua/ukr/news/klichko-2016-g-sozdast-stolitse-edinyy-tsentr-1456836576.html

Немає коментарів: