ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 24 березня 2016 р.

Діабетики із держреєстру з 1 квітня отримуватимуть безкоштовний інсулін в аптеках


Кабінет міністрів України ухвалив постанову, що передбачає введення з 1 квітня 2016 року системи реімбурсації (відшкодування) вартості інсулінів

Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Всі, хто є в реєстрі інсулінозалежних пацієнтів, отримуватимуть інсулін прямо в аптеках. А МОЗ оплачувати рахунки», — уточнив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі.

Він нагадав, що програма реімбурсації готувалася впродовж семи місяців: «Один раз її вже переносили. Але зараз ми готові, щоб почати. Всі узгодження є, зауважень немає. З 1 квітня маємо перейти на принцип реімбурсації».

Як відомо, МОЗ розробило реєстр інсулінозалежних пацієнтів, що передбачає унікальний електронний код рецепта і дозволяє визначати необхідні регіонам кошти на реімбурсацію інсулінів.

http://ua.racurs.ua/news/68699-diabetyky-iz-derjreiestru-z-1-kvitnya-otrymuvatymut-bezkoshtovnyy-insulin-v-aptekah

Немає коментарів: