ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 3 лютого 2016 р.

«Таміфлю» і «Реленца» при самолікуванні – небезпечні! – міністрПрепарати проти грипу із брендовими назвами «Таміфлю» і «Реленца» в жодному разі не можна застосовувати для профілактики грипу та в цілях самолікування. На цьому під час прес-конференції в Черкасах наголосив міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі.

– Це – серйозні, дуже серйозні препарати! – наголосив міністр. – Ними лікуватися самостійно не можна – це не ефективно і просто небезпечно! Це не препарати профілактики. Їх мають видавати лікарі, їх треба приймати під лікарським контролем і тільки перші 48 годин від появи симптомів у групах ризику.

За словами пана Квіташвілі, з 1 жовтня 2015 року грипом в Україні захворіло 3,2 млн осіб.

– Решта 40 мільйонів – слава Богу, здорові. В абсолютної більшості людей імунітет достатньо сильний, щоб протистояти вірусним захворюванням, в тому числі грипу. Є групи ризику – люди, в яких з різних причин знижений імунітет. Це – ті, хто мають хронічні захворювання (наприклад, діабетики), вагітні і діти. Для цього контингенту лікарі можуть (!) виписати лікування препаратами «Таміфлю» і «Реленца», – наголосив міністр.

Олександр Квіташвілі також зазначив, що, виходячи з кількості людей, що складають групи ризику, Україна має достатній запас цих препаратів. Тому смерті від ускладнень грипу ніяк не пов’язані з браком ліків.

– 99% летальних випадків, якщо не всі 100, – це пізнє звернення до лікаря. Мене буквально вбиває, коли вагітна із температурою 38-39 градусів іде до лікаря на шостий день. Тому я закликаю всіх бути уважнішими до свого здоров’я, – підсумував міністр.

http://procherk.info/news/7-cherkassy/39883-tamiflju-i-relentsa-pri-samolikuvanni--nebezpechni--ministr

Немає коментарів: