ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 22 лютого 2016 р.

В Україні різко можуть подорожчати ліки – експерт


В Україні найближчим часом ліки можуть подорожчати на 30-40%.
Про це розповів голова Союзу споживачів медичних послуг, лікарських засобів і виробів медичного призначення Владислав Онищенко, пише Facenews.

«Якщо Україна дослухається до рекомендацій МВФ і скасує пільгове оподаткування ліків, ціни на медикаменти піднімуться на 30-40%. Зараз ліки мають пільгове оподаткування - 7% замість 20%, як для всіх. Якщо додати до цього ще 13%, то цю суму треба множити на три. На 13% вартість ліків підніме виробник, потім - дистриб'ютор, а далі аптека. За все це заплатить споживач», – розповів Владислав Онищенко.

«У минулому році українці залишили в аптеках 34 мільярди гривень. Якщо взяти десять препаратів, які найчастіше купують українці, вони ніяк не будуть пов'язані з найбільш поширеними в Україні хворобами. Люди орієнтуються на вартість ліків, а не на їх ефективність або доречність», – додав експерт.

Водночас завідувач кафедри Школи охорони здоров'я Києво-Могилянської академії Ніна Чала зазначила, що захмарні ціни на ліки провокують людей займатися самолікуванням.

«А тяжкохворі взагалі відмовляються від лікування. Воно стає не по кишені », – зазначає Чала.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ рекомендував Україні скасувати пільгове оподаткування ліків і підвищити ПДВ

http://vgolos.com.ua/news/v_ukraini_rizko_mozhut_podorozhchaty_liky__ekspert_207682.html

Немає коментарів: