ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 24 лютого 2016 р.

Сумські аптеки перевірили на "доступність цін"

Протягом минулого тижня відбувалась перевірка цін на ліки в аптеках та аптечних пунктах обласного центру

Сумські аптеки перевірили на "доступність цін"
Цю роботу виконували відділ охорони здоров’я, управління підприємництва та споживчого ринку, а також управління майна комунальної власності, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

На минулому тижні було направлено 27 листів керівникам аптечних закладів щодо порядку формування цін на ліки та вироби медичного призначення. Керівники аптечних закладів надали управлінню відповідну інформацію. Окрім того, безпосередньо було обстежено 25 аптечних закладів, які розташовані по проспекту Михайла Лушпи, на Покровській площі, вул. Харківській, Інтернаціоналістів, Іллінській, Соборній, Троїцькій, Петропавлівській, Шевченка, Леваневського. Було виявлено, що в окремих із них ціни на однакові ліки різняться у два, а часом і більше, рази.

На цінову політику впливають оптові ціни, обсяг замовленої партії (чим він більше, тим нижче оптова ціна), цінова знижка від виробника, що також зменшує роздрібну ціну. Також трапляється, що звичайні українські препарати не завжди є в аптеках, тому фармацевти пропонують їх закордонні аналоги, які в 2 - 3 рази дорожчі при однаковому хімічному складі препаратів.

Деякі аптеки не дозволили провести моніторинг цін та не надали можливості спеціалістам управління заповнити таблицю роздрібних цін на визначені препарати. Серед таких: аптека приватного підприємства "Анна" ( вул. 1-ша Набережна р. Стрілка, 10); аптека "ЗлатаФармОпт" ТОВ "Фірма "Стара аптека" (вул. Троїцька, 28а); національна мережа аптек "Здоров’я", що зареєстрована в м. Харків.

Вдалося проінспектувати також 25 аптечних пунктів при лікувально-профілактичних закладах Сум. Купити тут ліки можна за тими ж цінами, що у звичайних аптеках. Різниця може мати місце, але не суттєва.

http://sumy.depo.ua/ukr/sumy/sumski-apteki-perevirili-na-dostupnist-tsin--23022016083600

Немає коментарів: