ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 29 лютого 2016 р.

МОЗ: висновки Прокуратури про вірогідність смерті дітей від вакцинації проти поліомієліту не відповідають дійсності


pravda.press: Поширена у ЗМІ інформація щодо встановлення факту наявності зв’язку між випадками дитячої смерті та імунізацією проти поліомієліту, яку надала Генеральна прокуратура України (ГПУ) у відповідь за запит журналістів, не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

"МОЗ України має усі необхідні висновки Регіональної групи оперативного реагування щодо розслідування несприятливих подій після імунізації (НППІ) та Центральної комісії НППІ, зроблені з дотриманням усіх передбачених законодавством процедур та норм. І вони свідчать про те, що смерть дитини, яка збіглася в часі з періодом проведення додаткової імунізації проти поліомієліту, не пов’язана з вакцинацією причинно-наслідковим зв’язком", - йдеться в повідомленні.

Додатково повідомляється, що МОЗ готує офіційне звернення до ГПУ з вимогою надати пояснення щодо інформації, яка з’явилася в ЗМІ. Дане звернення буде оприлюднене окремо.
Разом з тим, в розпорядженні Інформаційного агентства «Правда» є офіційно підтверджений документ від Генеральної прокуратури України, який пов’язує летальні випадки з наслідками вакцинації.

Інформаційне агентство «Правда» стежись за розвитком подій, в ГПУ вже направлено новий запит із проханням надати більш точні дані (висновки експертиз), які дозволили Генеральній прокуратурі стверджувати, що смерть дітей пов’язана з імунізацією.

http://pravda.press/news/society/moz-visnovki-prokuraturi-pro-virogidnist-smerti-ditey-vyd-vaktsinatsii-proti-poliomi-litu-ne-vidpovi--21767/

Немає коментарів: