ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 4 лютого 2016 р.

Верховна Рада спростила імпорт в Україну ліків, які тотожні захищеним патентом препаратам


Верховна Рада зробила для України обов’язковими зміни до угоди про торговельні аспекти прав інтелектуальної власності щодо охорони здоров’я. Парламентарі підтримали 231 голосами підтримали відповідний законопроект, передає кореспондент УНН.

Протокол спрощує процедуру здійснення країнами-членами угоди ТРІПС вироблення та імпорту генеричних лікарських засобів (лікарські засоби, які мають такий самий кількісний та якісний склад діючих речовин і таку саму лікарську форму, що й референтний (оригінальний) препарат, але ціна яких нижча ніж оригінальних препаратів, захищених патентом).

Приєднання України до протоколу сприятиме розв'язанню проблеми доступу населення до лікарських засобів

Джерело: УНН

http://www.unn.com.ua/uk/news/1543882-rada-sprostila-import-v-ukrayinu-likiv-yaki-totozhni-zakhischenim-patentom-preparatam

Немає коментарів: