ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 13 лютого 2016 р.

Багрія звинуватили в зароблянні на хворих на гепатит


Виконавчий директор організації "Пацієнти України" Ольга Стефанишина в інтерв'ю "Громадському" розповіла про зловживання у сфері держзакупівель лікарських препаратів, згадавши при цьому як приклад президента асоціації "Виробників ліків України" Петра Багрія (як відомо, в орбіті його впливу перебувають "Укроптпостач" і "Фармація").

"У нас є людина, яка вже дуже довго на цих пегельованих інтерферонах заробляє гроші. Це Петро Багрій, він бере участь у тендерах МОЗу і мав надприбуток із цих тендерів", - заявила Стефанишина, відповідаючи на питання журналіста "Тобто, є люди, які заробляють на інтерферонах гроші?".

"У нас є така практика, коли фармацевтичні компанії підкуповують головних інфекціоністів, головних лікарів у лікарнях. І тоді в нас і потреба в ліках не та, яка треба, і гроші витрачаються неефективно", - розповіла Стефанишина.

http://gazeta.ua/articles/np/_bagriya-zvinuvatili-v-zaroblyanni-na-hvorih-na-gepatit/678144

Немає коментарів: