ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 1 лютого 2016 р.

МОЗ: Пенсіонери, діти та інваліди зможуть отримувати ліки безкоштовно

Міністерство охорони здоров’я України планує у 2016 році впровадити часткову компенсацію витрат населення на ліки.

Про це в інтерв’ю НВ повідомив заступник міністра Ігор Перегінець.

"Щоб люди, особливо вразливі категорії - діти, інваліди, пенсіонери - могли отримати безкоштовно ліки. Лікар виписуватиме рецепт, і вони ітимуть з ним в аптеку і там безкоштовно або з мінімальною доплатою отримуватимуть необхідне лікування", - розповів Перегінець.

Крім того, за його словами, міністерство планує переформатувати систему розподілу коштів так, щоби бюджетні гроші покривали оплату праці лікарів і закупівлю ліків населенням, а громади, які тепер будуть мати більше автономії, фінансували утримання медичних закладів.

Він наголосив, що це можливо, за умови, що Верховна Рада ухвалить закон про автономію медичних закладів.

Водночас Перегінець додав, що у 2016 році первинна медична ланка (поліклініки, амбулаторії, де працюють сімейні лікарі, педіатри, терапевти) отримає вдвічі більше фінансування, ніж раніше.

"Ми плануємо змінити систему, коли в поліклініках є тільки сімейні лікарі, як це впроваджувалось останніми роками. Ми хочемо, щоб там були і терапевти, і педіатри", - розповів замміністра.

http://nv.ua/ukr/ukraine/events/moz-pensioneri-diti-ta-invalidi-zmozhut-otrimuvati-liki-bezkoshtovno-94563.html

Немає коментарів: