ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 26 лютого 2016 р.

Імпорт ліків може зупинитися через 5 днів


Імпортери не готові до нових ускладнених вимог по ліцензуванню імпорту ліків, які вступлять в силу з 1 березня

Про це заявили в Європейській бізнес асоціації, повідомляє kurs.com.ua.

«До дати їх обов'язкового виконання залишаються лічені дні. Для міжнародних фармацевтичних компаній-виробників нездатність виконати українські вимоги означає відсутність можливості ввезти в нашу країну лікарські засоби », - йдеться в заяві.

В ЄБА зазначають, що на даний момент невідомо, в якому статусі знаходиться проект постанови Кабінету міністрів України, який відкладає критичні положення до 1 березня 2018 року.

«Це найголовніше питання, яке зараз хвилює професійне бізнес-співтовариство. Якщо держава не готова - поставка лікарських засобів з-за кордону вже через 5 днів може припинитися », - підкреслили в Асоціації.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/import_likiv_mozhe_zupinitisja_cherez_5_dniv/

Немає коментарів: