ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 6 лютого 2016 р.

Випуск фармацевтичних продуктів і препаратів у минулому році скоротився на 15,6%


У 2015р. проти 2014р. індекс промислової продукції в області становив 90,6% (по Україні – 86,6%), у грудні 2015р. проти листопада – 99,2%. Про це повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області, пише Економіка сьогодення. 

У виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів випуск промислової продукції скоротився на 15,6%. Менше вироблено матеріалів перев’язувальних клейких, кетгуту і матеріалів подібних, препаратів лікарських, що містять алкалоїди або їх похідні, і не містять гормони чи антибіотики, препаратів лікарських, що містять пеніцилін та інші антибіотики.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції обсяг випуску продукції скоротився на 14,9%. Зменшився випуск фарб та лаків на основі поліефірів, акрилових і вінілових полімерів, у неводному середовищі на 31%, нітрату амонію – на 26%, аміаку безводного – на 23%, засобів мийних та засобів для чищення – на 25%, сечовини – на 18%, фарб та лаків, інших, сикативів готових – на 11%, фарб та лаків на основі акрилових або вінілових полімерів у водному середовищі – на 8%. Зросло виробництво парфумів та туалетної води на 17%.

http://progolovne.ck.ua/archives/150792

Немає коментарів: