ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 27 лютого 2016 р.

В Житомирі відкрилася аптека зі знижкою 10% на ліки для учасників бойових дій


В Житомирській міськраді під час заходу «Налагодження співпраці громадських об’єднань ветеранів з правоохоронними органами та місцевими органами влади» 26 лютого головний лікар обласного госпіталю ветеранів війни Павло Журбенко розповів, що в місті відкривається аптека, де учасники бойових дій, пред’явивши відповідне посвідчення, можуть отримати знижку на придбання ліків.

Зокрема, він наголосив, що попередньо зверталися до різних аптек, аби ті підтримали аналогічну пропозицію, але погодилися на це лише у ТОВ «Первоцвіт-Фарм».

Саме вони 26 лютого за адресою вул.  Івана Сльоти, 46 (Бородія) відкрили аптеку, де учасникам АТО, інвалідам війни та афганцям, при покупці ліків надаватиметься десятивідсоткова знижка.

Присутні на зустрічі преставники «Первоцвіт-Фарм» візначають, що фактично продаватимуть медичні препарати по собівартості, хоча багато мереж аптек навіть у такий скрутний час дозволяють собі «накручувати» ціни на 30-35%. Разом з тим, виробники також суттєво підняли вартість ліків, хоча загалом попит на них падає, бо люди не можуть собі дозволити дорогі препарати.

Юлія ДЕМУСЬ

http://www.1.zt.ua/news/misto/v-zhitomiri-vidkrilasya-apteka-zi-znizhkoyu-10-na-liki-dlya-uchasnikiv-boyovih-diy.html

Немає коментарів: