ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 15 січня 2016 р.

Тендер від ПРООН на закупівлю ліків для дітей-гемофіліків продовжено


pravda.press: В Україні тендер на закупівлю лікарських засобів для дітей хворих на гемофілію та хворобу Віллебранда продовжено до 24 січня 2016 року.
Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) продовжено кінцеву дату подачі заявок за тендером «Закупівля лікарських засобів для хворих на гемофілію типа А і В або хворобу Віллебранда» до 24 січня (включно) 2016 року», - йдеться в повідомленні.

Тендерні пропозиції слід продовжувати надсилати на електронну адресу tenders.ua@undp.org.
Більш детальна інформація щодо умов участі знаходиться за посиланнями:
UNGM web-site https://www.ungm.org/Public/Notice/40837

Нагадаємо, на виконання договору між Міністерством охорони здоров`я та ПРООН, міжнародна організація планує закупити лікарські засоби та інші вироби медичного призначення для лікування і діагностики туберкульозу, діагностики ВІЛ-інфекції, лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда, лікування дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит В і С, лікування вірусного гепатиту В і С та лікування дітей, хворих на орфанні захворювання. На закупівлю перелічених лікарських засобів та виробів медичного призначення передбачено 620,070,700 грн.

http://pravda.press/news/list/society/tender-vid-proon-na-zakupivlyu-likiv-dlya-ditey-gemofilikyv-prodovzheno-/

Немає коментарів: