ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 12 січня 2016 р.

МОЗ закупило гемодіалізні розхідники у фірми, яку нардепи підозрюють у підробці документівНаприкінці 2015 року МОЗ закупило гемодіалізних розхідників на суму понад 2,5 млн. грн у компанії ТОВ “Ренарт”. Про це йдеться у Віснику державних закупівель України, передає УНН.

Так, 16.12.2015 р. за підсумками тендеру МОЗ уклало договір про закупівлю витратних матеріалів та лікарські засоби для гемодіалізу, а також кислотного компоненту для діалізу із ТОВ “Ренарт”.

Згідно з договором, ТОВ “Ренарт” мало поставити зазначені медзасоби до кінця 2015 року.
Сума закупівель за лотами склала відповідно:
лот 1 — 320229,60 грн. (з ПДВ)
лот 3 — 1298166,80 грн. (з ПДВ)
лот 4 — 906153,04 грн. (з ПДВ)
Нагадаємо, як повідомляв УНН, саме ТОВ “Ренарт” стало “фаворитом” державних закупівель розхідників для гемодіалізу у Запорізькій області.

Відповідно до даних Вісника держаних закупівель, у Запорізькій області протягом 2015 року ТОВ “Ренарт” освоїло більше 53 млн грн.

Між тим, за даними МДО “Депутатського контролю” “ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна“ роздає довіреним фірмам, приміром ТОВ "Ренарт“, СП ТОВ "ТТВ-дом“ та іншим, гарантійні листки як офіційний представник виробника — Fresenius (Німеччина) в Україні. Проте ТОВ "Фрезеніус Медикал Кер Україна“ не є представником німецької компанії, яка взагалі офіційного дистриб’ютора, представника чи дилера в нашій державі не має! „Фрезеніус“ же займається лише імпортом продукції для використання в своїх власних центрах діалізу.

Відповідно, фірми, що виграють тендери на мільйони гривень з його документами, насправді — просто махлюють. Адже вони стають переможцями державних закупівель на підставі недостовірних (підроблених?) документів. Отже, фактично відсутні гарантії походження та якості устаткування витратних матеріалів для гемодіалізу, що постачаються в заклади охорони здоров’я України”.

Також нагадаємо, що постачальника гемодіалізних розхідників “Фрезеніус” двічі підозрювали у завищенні цін.

Джерело: УНН

http://www.unn.com.ua/uk/news/1537146-moz-zakupilo-gemodializni-rozkhidniki-u-firmi-yaku-nardepi-pidozryuyut-u-pidrobtsi-dokumentiv

Немає коментарів: