ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 14 січня 2016 р.

МОЗ посилює роботу лікарень і аптек через ризики епідемії грипу


Також буде активізовано інформаційно-просвітницьку роботу серед населення

Міністерство охорони здоров'я України використовує всі можливості для допомоги в забезпеченні лікувальної та аптечної мережі в областях необхідними противірусними препаратами - через залучення гуманітарної допомоги та соціально відповідальний бізнес. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський на селекторній нараді з питань готовності лікувально-профілактичних установ і медичних працівників до прийому та лікування пацієнтів у зв'язку з підвищенням рівня захворюваності та смертності від грипу в Україні, повідомили сьогодні у прес-службі МОЗ.

Також Шафранський закликав проводити таку ж роботу й на місцевому рівні.

До обговорення як у центральній студії, так і в регіонах було залучено представників санітарно-епідеміологічної служби та лікарів-клініцистів.

Учасники наради заслухали аналіз епідемічної ситуації в цілому, а також з регіонів, де спостерігається найбільший відсоток хворих і померлих від грипу, акцентувавши увагу на стандартах діагностики та лікування грипу, якими мають користуватися медичні працівники, а також обговорили тактику роботи сімейних лікарів при веденні пацієнтів із грипом.

При цьому заступник глави МОЗ заявив про необхідність посилення заходів, які б робили неможливим поширення захворювання - в першу чергу це збільшення бригад екстреної медичної допомоги та резерву ліжок, дооснащення лабораторій, медикаментозне забезпечення та впровадження за необхідності обмежувальних заходів.

Також, за його словами, має бути посилено інформаційно-просвітницьку роботу серед населення.

Нагадаємо, в Україні смертність від грипу зросла у п'ять разів.

Як заявляв раніше міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, епідемії грипу в Україні немає.

http://www.rbc.ua/ukr/news/minzdrav-usilivaet-podgotovku-lechebnoy-seti-1452771903.html

Немає коментарів: